درباره ما

شرکت دانش بنیان حافظ محیط سبز، مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی با بهره‌ گیری از توان علمی و تجربی خود و شرکای خارجی‌ اش فعالیت خود را متمرکز بر توسعه پایدار و محیط زیست نموده و با بکارگیری آخرین فن آوری های روز دنیا و متخصصین مجرب، مناسب ترین فرآیند و اقتصادی ترین راهکار را در خصوص پایش، کنترل و حذف بو و آلاینده های هوا در کشور فعالیت می نماید. تعهد پذبری در مسئولیت‌ها، کاهش مخاطرات زیست محیطی و حفظ بهداشت عمومی از اهداف اساسی خدمات این شرکت محسوب می شود.

چشم انداز این شرکت با بهره گیری از تیمی از نخبگان صنعت تصفیه هوا، حرکت به سمت بهسازی و بهره وری و اثر بخشی سیستم های پایش، کنترل و حذف آلاینده های هوا و بو می باشد که در پی ایجاد الگویی جهانی از یک سازمان زیبا و هوشمند با هدف ارتقاء دانش فنی و بومی سازی فناوری های شرکت های پیشرو می باشد.

با توجه به اهمیت و مخاطرات زیست محیطی صنایع و کانون های منتشر کننده آلایندها و بو و ضرورت ارائه رهکارها،مشخصاتی مانند سازگاری با محیط زیست، استفاده از فناوری پلاسما، مواد طبیعی و گیاهی، غیرسمی بودن، قابل تجزیه و برگشت پذیر به محیط،  ضروری می باشد. 

معرفی تیم مهندسی اجرایی

 

دکتر بابک لطیفی

دکترای مهندسی محیط زیست – آلودگی هوا

مدیر گروه اجرایی

پست الکترونیک: blatifi@sbu.ac.ir

 

دکتر حمیدرضا قمی مرزدشتی

دانشیار پژوهشکده لیزر و پلاسما

دانشگاه شهید بهشتی

پست الکترونیک: h-gmdashty@sbu.ac.ir

 

 مهندس محمود معروفی

کارشناس ارشد مهندسی مکانیک

 برگزیده 3 دوره جشنواره بین المللی خوارزمی در زمینه طرح های پاکسازی هوا

پست الکترونیک: marofi-m@odornet.ir

 

خانم مهندس صداقت

کارشناس ارشد مهندسی صنایع

برنامه ریزی و کنترل پروژه

پست الکترونیک: sedaghat.s@odornet.ir

 

تجهیزات و سیستم های کنترل، حذف آلاینده های هوا و بو این شرکت با بهره گیری از متخصصان  این شرکت در زمینه طراحی و ساخت با تجهیزات و ادوات پیشرفته آزمایشگاهی و اجرایی انجام می گردد.